Casa Schueng - Paraty
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Schueng - Paraty oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Centro Histórico w odległości 25-minutowego spaceru.
Willa znajduje się w dzielnicy Cabore, 2 km od świętego miejsca, jakim jest Kościół NMP. Plaża Pontal leży w odległości kilku przecznic od domu wakacyjnego, a Plaża Jabaquara - w odległości 20-minutowego spaceru.
Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w aneksie kuchennym w obiekcie. Restauracja Cervejaria Cabore leży w zaledwie 250 metrach.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Casa Schueng - Paraty posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Schueng - Paraty oferuje Wi-Fi. - ❓
Gdzie znajduje się Casa Schueng - Paraty?
Casa Schueng - Paraty znajduje się w dzielnicy Cabore, oferując łatwy dostęp do kościołów. - ❓
Czy Casa Schueng - Paraty akceptuje zwierzęta?
Casa Schueng - Paraty nie jest przyjazna zwierzętom.